Get Adobe Flash player

عضویت خبرنامه

:

ورود به سایت

آب

با توجه به اهميت آب در تداوم حيات انسان و نيز كاربرد آن در بخش‌هاي مختلف از جمله كشاورزي و صنعتي و همچنين آب آشاميدني مي‌توان از روش‌هاي پيشرفته ژئوفيزيكي جهت اكتشاف آب و رساندن آن به مرحله بهره‌برداري استفاده نمود.

لازم به ذكر است نظر به كمبود آب در سال‌هاي اخير و كاركرد روش‌‌هاي ژئوفيزيكي در یافتن  بهینه‌ترين نقطه جهت حفاري، با استفاده از اين روش‌ها مي‌توان هزينه‌ها را به حداقل كاهش داد و آبدهي مطلوب‌تري را به دست آورد. چه بسيار مواردي كه با اجراي حفاري‌هاي غيرعلمي در نقاط تصادفي، هزينه‌هاي كلاني به هدر رفته است. حال آنكه با اجراي روش‌هاي ژئوفيزيكي با هزينه‌هاي بسيار كمتر از حفاري، مي‌توان ريسك حفاري را به نزديك صفر كاهش داد.

 

همچنين اين شركت علاوه بر اكتشاف، مفتخر به اجراي نظارت حفاري براي چاه‌هاي عميق مي‌باشد. با نظارت دقيق بر مرحله حفاري، مي‌توان به وسيله جلوگيري از فرار آب، شكاف سنگ كف ، نمونه‌گيري از چاه و ارسال آن به آزمايشگاه و بسياري موارد تخصصي ديگر آبدهي چاه‌ها را تا حدود 30% افزايش داد.

اين شركت با بهره‌گيري از كادري مجرب و ابزارها و دستگاه‌هاي منطبق بر تكنولوژي روز، امكان اجراي هر دو مرحله اكتشاف و نظارت را به بهترين نحو ممكن دارا مي‌باشد.

 

 

پشتیبانی آنلاین

دانلود فلش

نظرسنجی

از چه روش با سایت ما آشنا شدید؟

تبلیغات اینترنتی - 50%
نشریات - 13.2%
توصیه دوستان - 28.9%
سایر موارد - 7.9%

كل آرا: 38
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 19 Mar 2013 - 00:00